Vánoční čas

23. prosince 2016 v 21:31 | Maemi

Vánoční čas, lásky čas ♥


Vánoce. Jedno z nejkrásnějších období. Tedy bylo. Dokud naše nová doba z tohoto období neudělala stresující, rychlou a nakupující mánii. Pokud je známo, kdysi dávno byly Vánoce období klidu a míru a dnes? Jediný kdo si o Váncích odpočine jsou naše peněženky, které v sobě po mánii vítají prázdno.To jsou Vánoce už opravdu jen o tom, kdo dostano co nejvíce dárků?! Nějak se zapomíná na to, že Vánoco jsou hlavně, aby lidé byli spolu. Dnešní svět bere Vánoce jako výhodný zisk, který tučně vynáší. Bohužel. Moje představa o Vánocích je asi moc odlišná od reality. -Já osobně nesnáším z celého srdce alkohol a toto abdobí je pro mne velmi nepříjemné. Štítím se jakého koliv člověka co se napil alkoholu.- Člověk si to už neumí užít ani bez alkohulu?!
Výsledek obrázku pro merry christmas
Rozmazlené dětičky, co neocení co pro ně dělají rodiče. Nebudem si nic nalhávat. Větší polovina rodin tvrdě maká, aby uspokojila normální základní potřeby člověka až pak na to co si jejich milovaný brouček poručí. Nejraději bych zliskala takové ty haranty, co si vynucují drahé dárky nevhodným chováním anebo schválnostmi. Tady něco nebo někdo selhal.
Dále pak jsou tu ty děti nebo lidé, co jsou bez rodin anebo bez svých milovaných a jejich jediné přádní je, aby zase mohli být spolu. Od svého bytu mám pár kilometrů dětský domov. Pár dětiček od tama znám a musím říct že jsou úžasné. Když je porovnám s těmi z rodin je vidět, že je mezi nimi rozdíl.

Moje vysněné idea..ach. Nevím, ale když se řeknou Vánoce tak se mi vybaví horký čaj, svíčky a rodina pospolu.

Jeden zajímavý výrok: Jak zjistíš, že jsi dospělý? Když se většina tvých vánočních přání nedá sehnat v obchodě.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Marka | Web | 23. prosince 2016 v 21:51 | Reagovat

:) Z mýho pohledu jsou Vánoce skvělý, ale bohužel lidi z nich udělali frašku. Souhlasím s tebou, akorát alkohol mi nevadí... Většina lidí ze mě má respekt.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama